Kontakt

Berdychowski Sp.J.                                         
ul. Owsiana 27
61-666 Poznań
NIP: 778-00-45-908 

Recepcja: (61) 8273 100
fax: (61) 8 267 155
e-mail: firma@berdychowski.com.pl


Godziny otwarcia:

Salon:
 PN-PT: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00-14:00

Serwis:
PN-PT: 7:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 14:00

 

Formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie do VW Berdychowski

Wybierz dział*
Imię i nazwisko*
Telefon*
 
Adres e-mail*
Nr rejestracyjny*
 
Nr nadwozia VIN*
Pytanie*

*- wypełnienie zaznaczonych pól jest niezbędne w celu obsługi Twojego zapytania.

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Berdychowski SP.J. z siedzibą przy ul. Owsiana 27 w Poznaniu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania oraz w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoichd anych osobowych oraz ich poprawiania. Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Berdychowski SP.J. w celu realizacji działańm arketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych od Berdychowski SP.J.

Dział Sprzedaży Samochodów  
Kierownik : Łukasz Idczak 
tel:(61) 8273 114
e-mail : idczak@berdychowski.com.pl
tel.ogólny działu : (61) 8 267 156
e-mail działu : salon@berdychowski.com.pl 
 
Samochody osobowe  

Specjalista ds. sprzedaży samochodów: Rafał Zamiara
tel: (61) 8 273 115
kom: 609 696 560
e-mail : zamiara@berdychowski.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży samochodów: Tomasz Kosicki
tel: (61) 8273 108
kom: 508 271 069
e-mail: kosickit@berdychowski.com.pl

Specjalista ds.sprzedaży samochodów:Monika Kowalewska
tel: (61) 8273 113
kom: 502 606 069
e-mail: kowalewska@berdychowski.com.pl

 

 

 
Samochody użytkowe  

Specjalista ds.sprzedaży samochodów:Dawid Gawłowski
tel: (61) 8 273 109
kom :519 135 126
e-mail: gawlowski@berdychowski.com.pl

 
   
Serwis  

Kierownik Warsztatu: Grzegorz Kaźmierczak tel : (61) 8 273 105
tel. Ogólny serwisu : (61) 8 206 434

Doradca serwisowy: Wojciech Berdychowski
tel: (61) 8 273 104
e-mail: serwis1@berdychowski.com.pl

Doradca serwisowy: Sławomir Owsianny
tel: (61) 8 273 103
e-mail: serwis@berdychowski.com.pl , owsianny@berdychowski.com.pl      

Doradca serwisowy: Marcin Ochocki
tel: (61) 8 273 106
e-mail: ochocki@berdychowski.com.pl

Serwis Blacharsko - Lakierniczy: Paweł Berdychowski
tel: (61) 8 273 121
kom: 502 292 567
e-mail: szkody@berdychowski.com.pl

 

 
   
Części zamienne i akcesoria  
Kierownik Działu: Piotr Jarmużek 
Osoba kontaktowa: Piotr Jarmużek Robert Mąkowski Artur Podeszwa
Sklep części zamiennych :(61) 8 273 102
kom : 512 054 384
e-mail :czesci@berdychowski.com.pl